Як часто потрібно пилососити в будинку: важливі поради від досвідченого експерта

Під час прибирання люди часто використовують пилосос, однак для декого таке завдання виявляється складним, адже це потребує фізичної сили. Видання Mirror розповіло, чи можна відмовитися від цієї рутинної роботи довше, ніж на тиждень. 

Звісно, прибирання пилососом є необхідною роботою, особливо для тих, хто страждає від алергії. Завдяки йому відмерлі клітини шкіри, бактерії, спори плісняви та пилові кліщі піднімаються з підлоги та не вдихаються, що може викликати неприємні симптоми, серед яких подразнення горла, носа, очей та респіраторні проблеми. 

Тому старший науковий співробітник компанії Dyson Метью Лі радить пилососити принаймні раз на тиждень, аби запобігти накопиченню бруду, якщо ви маєте дерев’яну або тверду підлогу. 

“Я намагаюся приділяти трохи більше уваги зонам з високою прохідністю, таким як кухня та спальня, оскільки на підлозі може швидко накопичуватися багато бруду, сміття та волосинок”, – зауважив він в інтерв’ю виданню “Woman and Home”.

Для того, щоб полегшити собі виконання цієї роботи, експерт рекомендує розділити свій будинок на 10 зон – стіни, матраци, плінтуси, кошики для домашніх тварин, лампи та абажури, штори або жалюзі, сходи, стелі та дивані, та обрати дві з них для прибирання пилососом кожного тижня. 

“Це настійно рекомендована частота, щоб підтримувати чистоту в будинку, не перевантажуючи себе складним завданням, намагаючись зробити глибоке прибирання всього будинку за один раз”, – пояснив він.

Щодо килимів, то Метью закликав пилососити до того, як підлога почне мати брудний вигляд. За його словами, робити це двічі на тиждень є відповідною частотою в місцях, де люди перебувають найбільше. Водночас для тих зон, де не так часто знаходяться люди, одного разу на тиждень буде достатньо. 

Коломієць Надія

Recent Posts

Сповідь без священника. У Швейцарії церква встановила цифровий аватар Ісуса

У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…

1 годину ago

Забудьте про пільги: пенсіонерів зроблять ще біднішим – за що тепер змусять заплатити

Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…

2 години ago

Грабіжницькі націнки: магазини штучно завищують ціни на основні продукти

Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…

2 години ago

Від мобілізації не втекти: дані, які важко заперечити – скільки українців ще призвуть

Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн ​​чоловіків віком від 25…

2 години ago

За американське авто можуть відібрати права: на що звернути увагу

В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…

2 години ago

Відповідь обов’язково буде: у Москві брязкають зброєю, сиплють погрозами та лякають світ Путіним

Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…

2 години ago