Група вчених провела дослідження, у якому виявила несподівану сторону шкоди від смартфонів і годинників. Однак це ніяк не стосується впливу випромінювання світла, а, найімовірніше, через бактерії на поверхні цих приладів, пише Daily Mail.
Медіа пише, що дослідники виявили на поверхнях гаджетів безліч небезпечних бактерій, зокрема й Pseudomonas aeruginosa (вона ж паличка синьогнійна), яка зустрічається у фекаліях тарганів. Дослідники додають, що саме тепле та вологе середовище у вашому ліжку є ідеальним місцем для розмноження та росту цієї бактерії.
Журналісти цитують результати дослідження, які говорять, що якщо ви не протираєте телефон чи свій смарт-годиники, і плануєте залишити його у своєму ліжку або навіть на тумбочці, то власнику/власниці варто знати, що можна з легкістю захворіти на пневмонію чи на інфекційне захворювання.
За даними досліджень, у результаті яких опитали 575 респондентів і взяли 10 одиниць техніки на перевірку щодо наявності небезпечних мікроорганізмів. За результатами досліджень, саме поверхня смартфона є однією з найзабрудненіших у вашому помешканні.
ЗМІ підкреслює, що про наявність мікроорганізмів було відомо, однак тепер дослідники намагалися встановити небезпеку для всіх користувачів, які тягнуть свої смартфони у ліжко. Дослідники рекомендують задля безпеки частіше протирати поверхні власних гаджетів, не класти їх поруч із собою під час сну. Однак вчені визнають, що до цих рекомендацій дослухаються лише одиниці.
Скандали з ТЦК в Україні почастішали — працівники центрів комплектування нерідко порушують закон. Військові ТЦК…
Тимчасова слідча комісія Верховної Ради виявила, що лікарі військово-лікарських комісій (ВЛК) мають негласну вказівку визнавати…
Раніше польські фермери припинили акцію протесту біля пункту пропуску з Україною «Медика – Шегині» після…
Російський диктатор Володимир Путін панічно боїться смерті, через що охорона та забезпечення його недоторканності стали…
Верховна Рада непомітно прибрала можливість конфіскації майна у корупціонерів, які за новим законом можуть уникнути…
Міжвідомча робоча група, утворена Міністерством охорони здоров'я, перевірить обґрунтованість рішень медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) у…