Під час крадіжки злодії не хочуть витрачати багато часу на пошуки цінних речей, тому вони завжди перевіряють очевидні місця. Це означає, що є способи перехитрити їх, сховавши свої цінності в неочевидних місцях, а іноді навіть на видноті.
Залежно від розміру та типу предмета, найкраще ховати цінності в тих місцях, які грабіжники не захочуть обшукувати або не будуть турбуватися про них, зокрема місця, які незручно або складно обшукувати, брудні або нецікаві.
Можна вжити заходів, щоб захистити ноутбуки і смартфони паролем і активувати GPS, щоб підвищити ймовірність їх повернення в разі крадіжки.
Крім того, вогнепальна зброя повинна бути належним чином замкнена у сертифікованому сейфі, який зберігається поза межами досяжності для безпеки мешканців будинку, а також для запобігання крадіжкам.
Встановіть протизламні віконні замки, які дозволять вам залишати вікна відчиненими для доступу свіжого повітря, але не настільки широко, щоб у них могла пролізти людина.
Не випробовуйте долю, залишаючи незамкненими зовнішні двері, ховаючи запасний ключ від будинку на вулиці, під килимком, великою рослиною в горщику, статуеткою або каменем, а також залишаючи відкриті фіранки та штори, так щоби всі цінні речі перебували на видноті у злодюг і перехожих. Ваша особиста безпека під загрозою так само, як і ваше майно.
Не повідомляйте світові надмірно багато особистої інформації, афішуючи свою відсутність вдома в соціальних мережах. Від’їжджаючи у відпустку, попросіть довіреного сусіда, друга або члена сім’ї стежити за вашим будинком. Встановіть таймери ввімкнення світла в приміщенні та датчики безпеки/руху на вулиці, щоб освітлювати зовнішню частину вашого будинку. І наклейте на вікна/двері наклейки охоронної компанії, які рекламують, що ваш будинок під професійним захистом, навіть якщо це не так. Тобто, зробіть все можливе, щоб зробити ваш будинок складною, незручною і трудомісткою мішенню, яка змусить потенційного грабіжника рухатися далі. І зробіть свій внесок у забезпечення безпеки вашого району, повідомляючи поліцію про підозрілу активність на вашій вулиці.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…