Більшість людей не вимикають з розетки електроприлади, навіть якщо ними не користуються, а вони ж в режимі очікування все одно забирають енергію, тож відповідно наші рахунки за світло непомітно збільшуються.
Виявляється є кілька енергоємних приладів, які в режимі очікування крадуть енергію, пише Express. Їх краще вимикати, якщо не збираєтеся користуватися найближчі кілька годин чи навіть день.
Цей побутовий прилад тягне електроенергію, навіть якщо перебуває в режимі очікування. Тому фахівці радять вимкнути приставку з мережі.
Щоб прискорити вхід у систему, багато хто переводить комп’ютер в режим очікування, однак це може збільшити витрати на електроенергію. Коли комп’ютер не використовується, він все одно споживає світло в режимі очікування.
У потужних ігрових приставках є оснащена функція енергозбереження. У пристроїв є перемикачі увімкнення та вимкнення, який переводить їх в режим очікування з низьким енергоспоживанням.
Коли користувачі забувають їх повністю вимкнути чи вимикають телевізор, а консоль увімкнений, то це призводить до зайвих витрат. Експерти зазначають, що на ігрові консолі припадає 6% витрат на електроенергію, тому дріт потрібно виймати з розетки.
Загалом потрібно розуміти, що будь-які прилади, які увімкнені в розетку все одно використовують електричний струм. Навіть в режимі сну чи очікування вони продовжують застосовувати енергію, тому якщо ви їдете кудись з дому на вихідних чи у відпустку – вимикайте всі електроприлади.
Найшвидшою твариною у світі є гепард. Ці кішки здатні розвивати швидкість до 120 кілометрів на годину.…
Олександр Лукашенко — самопроголошений президент Білорусі, який уже 30 років при владі, і допомагає Росії воювати…
В Україні діють суворі правила мобілізації, але є категорії громадян, яких не призивають через проблеми…
Цьогоріч ПФУ "забере" пенсію у частини українців. Вилучення відбуватиметься з визначеного переліку причин. Через що…
Після 28 лютого, коли минає термін дії поточних відстрочок від мобілізації, керівники критично важливих підприємств…
Гренландія може коштувати 50 мільярдів доларів – це двадцята частина річних витрат США на оборону.…