Не хочеш бути бідним: ТОП- 10 звичок, від яких відмовляються заможні люди

Багатство і бідність – це дві сторони медалі, які можна змінити за допомогою правильного мислення та дій. Шлях від фінансової скрути до процвітання часто прокладений зі значними змінами у звичках і поведінці, пише УНІАН.

Є кілька речей, від яких відмовляються заможні люди…

  1. Фінансова нерозсудливість
    Жити не по кишені – це вірний спосіб залишитися в пастці бідності. Ті, хто накопичує багатство, застосовують дисциплінований підхід до витрат, часто дотримуючись правила 80/20. Цей принцип передбачає, що 80% доходу потрібно витрачати на життя, а 20% заощаджувати або інвестувати.
  2. Азартна ментальність
    77% людей, які відчувають фінансові труднощі, щотижня грають у лотерею, в той час, як заможні люди уникають цієї звички. Привабливість швидкого виграшу може бути спокусливою, особливо коли фінанси обмежені, але покладатися на удачу не є життєздатною стратегією для побудови багатства.
  3. Марнотратство часу
    Однією з головних відмінностей між заможними і бідними людьми є те, як вони проводять своє дозвілля. Заможні люди, як правило, мінімізують надмірний перегляд телевізора та розважальне користування інтернетом. Замість того, щоб годинами гортати соціальні мережі чи переглядати останні серіали, подумайте, як використати цей час більш продуктивно. Це може бути читання книг про особисті фінанси або про вашу галузь, проходження онлайн-курсів для підвищення кваліфікації або налагодження контактів з однодумцями.
  4. Емоційна реактивність
    94% заможних людей фільтрують свої емоції, особливо в професійному середовищі.  Здатність контролювати свої емоції, особливо в ситуаціях високого стресу, може призвести до кращого прийняття рішень і більш позитивних результатів.
  5. Прокрастинація
    Заможні люди розуміють цінність швидких дій та уникнення затримок у виконанні важливих завдань. Вони визнають, що відкладання обов’язків часто призводить до втрачених можливостей і посилення стресу.
  6. Обмежене коло спілкування

Американський підприємець Джим Рон сказав: «Ви – це середнє значення з п’яти людей, з якими ви проводите найбільше часу». Заможні люди розуміють цей принцип і свідомо розширюють своє коло спілкування за рахунок інших успішних людей. Згідно з дослідженням Томаса Корлі, який вивчав щоденні звички заможних людей, 86% багатих людей спілкуються з іншими успішними людьми, визнаючи силу позитивного впливу та нетворкінгу.

  1. Поразницький настрій
    Заможні люди часто вирізняються своєю наполегливістю перед обличчям труднощів. Хоча легко здатися, зіткнувшись з перешкодами, ті, хто досягає фінансового успіху, схильні розглядати невдачі як можливості для зростання і навчання. Виховання наполегливості починається з переосмислення того, як ви сприймаєте виклики.
  2. Самообмежувальні переконання
    Щоб змінити своє мислення, визначте свої переконання про гроші та успіх, які обмежують вас. Киньте виклик цим думкам, шукаючи докази, які їм суперечать. Замініть негативне самонавіювання на позитивні твердження і зосередьтеся на своєму потенціалі для зростання і навчання.
  3. Мислення жертви
    Критично важливою звичкою, від якої відмовляються заможні люди, є схильність звинувачувати зовнішні обставини або інших у своїй ситуації. Натомість прийняття особистої відповідальності означає визнання своєї ролі як у своїх успіхах, так і в невдачах. Зіткнувшись з невдачами, замість того, щоб шукати винних, запитайте себе, чого ви можете навчитися з цієї ситуації і як ви можете покращити свій рух уперед.
  4. Безцільна робота
    Заможні люди часто відмовляються від роботи виключно заради зарплати. Замість цього вони шукають способи поєднати свою кар’єру зі своїми пристрастями та цілями. Це не означає, що вони ніколи не виконують роботу, яка їм не подобається. Вони прагнуть знайти сенс і реалізацію у своєму професійному житті.

Лисенко Катерина

Recent Posts

Штраф за неявку до ТЦК можна оскаржити, але не завжди

Ігнорувати повістку без вагомої причини не можна. Але якщо при цьому були процедурні порушення, накладений…

17 хвилин ago

Українцям масово обмежують виїзд за кордон і арештовують майно за борги

Майже 150 тисяч українців, які не платили аліменти понад три місяці, втратили право виїзду за…

1 годину ago

Безкоштовна школа більше не для всіх: за що тепер доведеться платити батькам

Кабінет Міністрів України ухвалив новий список платних послуг, які відтепер зможуть офіційно надавати державні та…

2 години ago

Буде як у пеклі: синоптики попередили про +40 і зливи з 22 липня в Україні

Цього тижня погода в Україні буде мінливою — з короткочасними дощами, грозами та справжнім літнім…

2 години ago

Порушникам військового обліку дозволять тимчасову бронь на роботі

Чоловіки, які не стали на облік або не впорядкували документи, зможуть тимчасово уникнути мобілізації. Їм…

2 години ago

СБУ викрила зраду в НАБУ: детектив передавав дані росіянам через людей Януковича

Українські спецслужби проводять масштабну спецоперацію проти зрадників у власних лавах. Один із детективів Національного антикорупційного…

2 години ago