Посів овочів та зелені на зиму має багато переваг. Насамперед, при осінній сівбі можна отримати вітаміни вже навесні.
Це також допомагає уникнути весняних примх погоди. Адже сходи овочів і зелені, посіяних на зиму, вже мало реагують на погодні умови, пише Gazeta.ua.
Зазвичай на зиму сіють буряк, салат, кріп, моркву, петрушку, пастернак. А також редис, щавель, крес-салат, гірчицю салатну, фенхель, цибулю-чорнушку, цибулю на ріпку та селеру.
При цьому важливо пам’ятати, що насіння має бути сухим. Замочене, набрякле або проросле насіння восени висівати не варто.
Для підзимової сівби потрібно правильно обрати ділянку. Вона має бути з легким родючим ґрунтом та добре прогріватися. Грядку готують заздалегідь, щоб земля на час сівби встигла осісти.
Якщо посіяти овочі та зелень занадто рано, насіння може швидко прорости і загинути з настанням морозів. Тому сіяти потрібно перед настанням стійких заморозків за температури повітря 2 -3 градуси.
Висівати слід приблизно на чверть більше насіння, ніж навесні. Сіють його у борозенки, поглиблюючи насіння. Після цього посіви потрібно присипати торфом, землею, а потім і сухою травою. Взимку можна нагорнути на грядку снігу.
Начиная с 1 декабря 2024 года процесс бронирования сотрудников от мобилизации в Украине будет полностью…
Доки наміри Дональда Трампа щодо України залишаються здебільшого туманними, у Києві намагаються знайти аргументи, чому він має…
Після завершення бойових дій в Україні, ймовірно, воєнний стан продовжуватиме діяти у своєрідному "квазіформаті". Таку…
Експерти Bank of America вважають, що інвестори недооцінюють ризики торгової війни під час майбутнього президентства Дональда…
Як повідомляє Центр національного спротиву, через злочинний апетит до чужої нерухомості, росіяни почали позбавляти елементарних…
Наявність чинного парламенту – це річ, яка легітимізує сучасну владу України. Тому для росіян відсутність…