Посів овочів та зелені на зиму має багато переваг. Насамперед, при осінній сівбі можна отримати вітаміни вже навесні.
Це також допомагає уникнути весняних примх погоди. Адже сходи овочів і зелені, посіяних на зиму, вже мало реагують на погодні умови, пише Gazeta.ua.
Зазвичай на зиму сіють буряк, салат, кріп, моркву, петрушку, пастернак. А також редис, щавель, крес-салат, гірчицю салатну, фенхель, цибулю-чорнушку, цибулю на ріпку та селеру.
При цьому важливо пам’ятати, що насіння має бути сухим. Замочене, набрякле або проросле насіння восени висівати не варто.
Для підзимової сівби потрібно правильно обрати ділянку. Вона має бути з легким родючим ґрунтом та добре прогріватися. Грядку готують заздалегідь, щоб земля на час сівби встигла осісти.
Якщо посіяти овочі та зелень занадто рано, насіння може швидко прорости і загинути з настанням морозів. Тому сіяти потрібно перед настанням стійких заморозків за температури повітря 2 -3 градуси.
Висівати слід приблизно на чверть більше насіння, ніж навесні. Сіють його у борозенки, поглиблюючи насіння. Після цього посіви потрібно присипати торфом, землею, а потім і сухою травою. Взимку можна нагорнути на грядку снігу.
В Україні розпочала дію нова програма підтримки деяких категорій населення, в рамках якої можна отримати…
Так звані “герої” — російські військові, які використали частину газової труби для виконання бойового завдання,…
Північнокорейська армія тренується на базі, побудованій за зразком Сеула та інших великих південнокорейських міст. Як пише lrt,…
Медики попереджають про епідемію туберкульозу в Україні. Хто у групі ризику, як розпізнати захворювання та як необхідно його лікувати — читайте…
Автомобіль є досить дорогою покупкою. За останні роки ціни на нові авто стали ще більшими, через…
Голова благодійної організації Sentebale, співзасновником якої став принц Гаррі, Софі Чандаука звинуватила герцога Сассекського в "масштабних…