Зараз не час для піару в енергетиці та інших стратегічних галузях, упевнений економіст Сергій Куюн. Будь-яку інформацію про українські досягнення ворог може використовувати як наведення на ціль.
“Що стосується деталей про руйнування на ГЕС або інших (енергооб’єктів — ІФ-У)… У нас свобода слова, але я не підтримую, коли ворог знає, які конкретно пошкодження він здійснив своїм ударом по Україні та енергосистемі”, — сказав він на форумі “Україна 2024. Незалежність” у вівторок у Києві.
“Є деталі, які має знати весь світ — для розуміння, що Росія творить тут, на нашій землі… Але в якому стані ті чи інші споруди і що ми там зараз робимо — нехай це буде в тиші”, — наголосив глава держави, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.
Я б ще додав, що в тиші взагалі має лишатися все, що стосується стратегічних галузей в енергетиці та логістиці. Тому що оці бравурні, чи не щоденні звіти чиновників, очільників державних і навіть приватних нафтогазових й енергетичних компаній є прицілом і подразником для ворога.
Кажете, у вас все добре, надої зростають? Тоді ми йдемо до вас!
Здавалося, це ж очевидно. Виявляється, ні.
Позиція більш ніж зручна: як піаритись на позитиві — я молодець. А якщо прилетіть, то я тут нi до чого, ворог підступний, та й про прильоти, як правило, не повідомляють (а тепер ще й президент попросив нічого не говорити).
Одна приватна компанія допіарилася до того, що просто у пресрелізі про відновлений проєкт зазначила, що по ньому вже били. І досить успішно, як випливає з тексту, бо тепер компанія героїчно долає наслідки тієї атаки.
Немає у нас гарних новин. Крапка. Все погано.
Цей “позитив” ніяк не допоможе у роботі, а наразити на небезпеку об’єкти й фахівців, які там працюють, — елементарно.
Росіяни, до речі, засекретили майже всі виробничі й експортні дані у нафтогазовій сфері. Може, тому й успішно розпихують свою нафту, нафтопродукти та газ по всьому світу?
Автор висловлює особисту думку, яка може не збігатися із позицією редакції. Відповідальність за опубліковані дані в рубриці “Думки” несе автор.
У Європі стартують різдвяні ярмарки — казкові локації, які щороку приваблюють мільйони туристів. Глінтвейн, ароматний…
Деякі українські монети можна продати за десятки тисяч гривень через їхні колекційні особливості. Наприклад, майже…
Коли комусь подобаються мистецькі вироби, а комусь ні – це цілком нормально. Однак якщо більшість…
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою скандальну керівницю Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяну Крупу.…
Міністр оборон ФРН Борис Пісторіус вирішив не висувати свою кандидатуру на посаду федерального канцлера на…
Видалити собі здорові зуби заради краси – звучить як сценарій фільму жахів? А ось давні…