Військовий експерт Центру Разумкова Олексій Мельник вважає, що весняний призов, який розпочався у Росії, слід розглядати як складову мобілізаційної кампанії. Його особливостями є те, що вже через місяць потенційні окупанти матимуть можливість підписати контракт, що передбачають внесені у законодавство зміни, а також збільшення кількості самих призовників.
У коментарі виданню Liga.net Мельник пояснив, що, приміром, у 2022-му, на початку повномасштабного вторгнення, призов і мобілізація відбувалися послідовно у РФ — спершу окупанти зосереджувалися на наборі мобілізованих. А зараз це проходиться паралельно.
Та експерт додав, що не можна з впевненістю стверджувати, що усі 150 тисяч призовників відправлять на фронт. Втім, значна їх частина поповнить бойові російські бригади, адже для того, аби змусити солдата підписати контракт, окупанти використовують різні методи, в тому числі обіцянки та залякування.
До того ж ті, хто цього не зробить, все одно можуть бути відправлені у Бєлгородську, Брянську та Курську області, аби замінити контрактників, яких звідти легально відправлять в зону бойових дій.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…