Як зрозуміти, що у вас у крові високий рівень холестерину

​Високий рівень холестерину в крові може бути серйозною проблемою для здоров’я, оскільки це може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань.Холестерин – це важливий ліпід, який виробляється в організмі, а також надходить з деяких харчових джерел. Однак, коли рівень холестерину стає надто високим, це може призвести до утворення нальотів на стінках артерій, що забезпечують кровопостачання серцю і іншим органам.
Для того, щоб дізнатися про ваш рівень холестерину, рекомендується провести спеціальний медичний тест, який вимірює кількість різних типів холестерину в крові. Цей тест називається ліпідний профіль. Він зазвичай включає в себе вимірювання загального холестерину, рівнів “хорошого” холестерину (HDL) і “поганого” холестерину (LDL), а також тригліцеридів.
Якщо результати ліпідного профілю показують, що у вас високий рівень холестерину, це може бути ознакою потенційного ризику для вашого серцево-судинного здоров’я. Високий рівень LDL (поганого) холестерину і/або низький рівень HDL (хорошого) холестерину можуть бути особливо тривожними ознаками.
Якщо ви маєте підозру на високий рівень холестерину, найкраще звернутися до вашого лікаря або іншого медичного фахівця. Вони зможуть оцінити ваші симптоми, провести додаткові дослідження і запропонувати вам відповідну лікувальну програму.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии