Ізраїль з 1 липня відкриє кордони для вакцинованих туристів

З 1 липня Ізраїль відкриває кордони для повністю вакцинованих від коронавірусу туристів.

Про це повідомляє Експерт з посиланням на The Jerusalem Post.

Як зазначається, перетинати кордон Ізраїлю буде дозволено туристам, які пройшли повністю всі етапи вакцинації від коронавірусу. Також, в’їзд буде дозволений дітям до 6 років, чиї батьки виконали всі відповідні вимоги.

Що стосується невакцинованих осіб — ті, хто в’їжджають в країну, повинні будуть пройти карантин. Такі вимоги діють і для громадян Ізраїлю, які повертаються з-за кордону і не отримали дози вакцини або ж не одужали.

Наразі Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю вивчає деталі і нюанси щодо того, громадянам яких країн буде дозволено перетинати кордон і які вакцини будуть прийматися в країні.

Як заявили раніше в МОЗ країни, щеплені особи з країн з низьким рівнем ризику зможуть в’їхати в Ізраїль без необхідності серологічного тесту, який підтверджує наявність антитіл в крові.

Окрім того повідомлялося, що всі вакцини, розроблені на Заході, будуть схвалюватися.

Ізраїль став однією з перших країн, які оголосили про подолання пандемії коронавірусу. Так, 20 квітня в країні закрили останнє відділення, де лікували хворих коронавірусом.

З 23 травня Ізраїль почав поступове відновлення міжнародного туризму. Влада дозволила невеликим групам туристів з певних країн, де низький рівень захворюваності, перетинати кордон для подорожей.

З 1 червня влада повністю зняла всі карантинні обмеження.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии