У МОЗ зробили важливу заяву щодо продовження карантину

У МОЗ повідомили, що в Україні продовжать карантин.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін припускає, що в Україні буде продовжено період дії карантину. Про це Кузін повідомив в ефірі програми “Сніданок з 1+1”, інформує Експерт з посиланням на УНІАН.

“З приводу прогнозів ми дійсно зараз бачимо певну кількість регіонів, які викликають занепокоєння з точки зору того, що на рівні деяких об’єднаних територіальних громад або районів цих областей фіксуються спалахи захворюваності, тому вони зараз розслідуються”, – заявив він.

Кузін уточнив, ці райони в Донецькій, Луганській, Харківській, Львівській областях. “Місто Київ сюди не входить, тому що у Києві реєструється багато нових випадків з точки зору виявлення, але за абсолютними показниками чи показниками на 100 тисяч населення в Києві вони більш-менш нормальні”, – зауважив головний санлікар, додавши, що у МОЗ викликають занепокоєння східні області – “вони зараз є критичними”, тому там зараз посилена робота фахівців з протиепідемічного захисту.

“З приводу продовження карантину – він, скоріше за все, буде продовжений. Ми розуміємо, що до карантину прив’язується багато організаційних заходів, в тому числі і тих заходів, які є в рамках системи цивільного захисту, тому він буде продовжений”, – заявив він.

Водночас у МОЗ наразі немає прогнозів щодо того, на який період карантин буде продовжено.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии