У ВООЗ розповіли, де COVID-19 завдає «надзвичайних страждань»

Спецпосланець Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо боротьби з пандемією коронавірусу доктор Девід Набарро заявив, що наразі пандемія «вирує» по всьому світу. За його словами, особливо пандемія завдає «надзвичайних страждань» в сільській місцевості.

Про це Набарро заявив в ефірі Sky News, передає Експерт.

«Я маю сказати, що у всьому світі пандемія вирує. Вона (поширюється — ред.) не лише у власне країнах (світу — ред.), а й по деяких сільських районах», — сказав Набарро.

За його словами, вірус продовжує циркулювати серед людей і завдавати » надзвичайних страждань».

«Навіть якщо ми не читаємо постійно про це (коронавірус — ред.), це є причиною надзвичайних страждань», — додав він.

На початку травня спецпосланець Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо боротьби з пандемією коронавірусу доктор Девід Набарро попереджав, що більшість країн світу переходить у «дуже, дуже темний період». За його словами, пандемія значно прискорюється.

Він вважає, що головна причина цього періоду полягає у відсутності повних даних, оскільки дедалі більше пандемія поширюється в місцях, де тестування недоступне, а тому показники щодо захворюваності є значно заниженими.

2 червня голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреїсус заявив, що з 1,8 мільярда вакцин проти COVID-19, що введені у всьому світі, лише 0,4% було зроблено в країнах з низьким рівнем доходу. На його думку, з точку зору епідеміології та економіки це є неприйнятною тенденцією.

Новости партнеров