У МОЗ повідомили, кому в Україні рекомендуватимуть бустерну дозу вакцини від COVID-19

Головний санлікар розказав, кому в Україні рекомендуватимуть додаткову дозу вакцини від COVID-19.

Введення додаткової дози вакцини від COVID-19 в Україні рекомендуватимуть певним категоріям громадян. Як передає кореспондент УНІАН, про це заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив під час брифінгу, інформує Експерт.

За його словами, минулого тижня відбулося засідання Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, яка сформулювала рекомендації щодо додаткової вакцинації. “Ця додаткова доза буде рекомендована тим, які мають імуноскомпроментовані або імуносупресивні стани, у тому числі у яких є ризик формування неповноцінної імунної відповіді на введення вакцини. Скоріше за все, ми на цьому тижні вже отримаємо офіційне рішення Національної технічної групи експертів і будемо переводити все це у відповідний наказ МОЗ”, – повідомив Кузін.

За його словами, додаткові дози будуть рекомендовані тим людям, якім зробили трансплантацію органів, які постійно приймають імуносупресивні препарати, які мають імунодефіцитні стани – первинні або придбані.

У МОЗ повідомили, кому в Україні рекомендуватимуть бустерну дозу вакцини від COVID-19

Для цих категорій були прописані чіткі рекомендації, додав Кузін. Він також уточнив, що стосовно бустерної дози вакцини рішення поки ще не ухвалене. Раніше, як писав УНІАН, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розказав, що в Україні планують запустити ревакцинацію людей, які вже вакцинувалися проти коронавірусу.

“До кінця року уряд планує вакцинувати усе доросле населення України. Тому що наступного року в Україні можлива ревакцинація. А у цьому випадку краще не прикривати процес. До цього йдуть інші країни, можливо, це буде і в нас”, – заявив Шмигаль.

Зазначимо, записатися на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии