Польща та країни Балтії висунули Лукашенко ультиматум

Глави МВС Польщі, Литви, Латвії та Естонії випустили спільну заяву, в якій зажадали, щоб найманці ПВК «Вагнер» залишили Білорусь. Своє звернення вони адресували білоруській владі, заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський після переговорів із колегами з країн Балтії.

Також у своїй заяві представники чотирьох країн закликали Білорусь негайно прибрати із прикордонної території нелегальних мігрантів, яких, на думку європейських політиків, туди звозять білоруські служби.

Польща та країни Балтії повністю закриють свої кордони з Білоруссю, якщо станеться небезпечний інцидент за участю найманців ПВК «Вагнер», заявив Камінський.

За підсумками заколоту ПВК «Вагнер», засновник групи Євген Пригожин домовився, що найманці, які вирішили залишитися в ПВК, зможуть «піти в Білорусь». У Польщі називали це «негативним сигналом» для країни та почали посилювати кордон. У серпні стало відомо, що польська влада вирішила розмістити на кордоні з Білоруссю загалом десять тисяч військовослужбовців.

На польсько-білоруському кордоні останніми місяцями спостерігається також зростання кількості мігрантів, в основному з країн Близького Сходу та Африки, які намагаються перебратися на території ЄС. Польська влада звинувачує Білорусь у сприянні нелегальній міграції.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии