Франція на знищення надлишків вина витратить 200 мільйонів євро

Уряд Франції вирішив надати фахівцям сільськогосподарському сектору 200 мільйонів євро (171,6 мільйона фунтів стерлінгів) на знищення надлишків вина та підтримку виробників у країні. Про це інформує ВВС.

Перевиробництво та також загалом впливає на галузь. Це відбувається на тлі багатьох проблем для галузі, включно з падінням попиту на вино, оскільки все більше людей п’ють крафтове пиво.

Більшу частину цієї суми планують використати для купівлі надлишкових запасів, а алкоголь вирішать реалізувати для використання в таких предметах, як дезінфікуючий засіб для рук, парфуми та миючі засоби.

У намаганні скоротити перевиробництво виноробам також нададуть кошти для переходу на інші продукти, такі як оливки. Міністр сільського господарства Марк Фено зазначив, що уряд Франції, направляючи гроші в галузь, прагне зупинити “обвал цін, аби винороби знову могли знайти джерела доходу”.

Попри фінансову допомогу та початковий фонд Європейського Союзу у розмірі 160 мільйонів євро, уряд Франції збільшив суму для реалізації ініціативи до 200 мільйонів євро.

“Виноробна промисловість повинна “дивитися в майбутнє, думати про зміни споживачів … і адаптуватися”, — додав він.

Дані Європейської комісії свідчать, що за рік споживання вина впало загалом на континенті. У Португалії падіння зафіксували на 34%, на 22% у Німеччині, на 15% у Франції, на 10% в Іспанії, 7% в Італії. Площа виноробства зросла на 4%.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии