У Лукашенка заявили про готовність мобілізувати до 1,5 млн людей

Загони ополчення, за словами держсекретаря Ради безпеки Олександра Вольфовича, укомплектують у разі, якщо в країні буде запроваджено воєнний стан.

Влада Білорусі готова мобілізувати до 1,5 млн військовозобов’язаних громадян. А якщо знадобиться перевести економіку на «воєнні рейки» — держава здатна призвати 8 млн людей для роботи в тилу. Про це в інтерв’ю заявив державний секретар Ради безпеки генерал-лейтенант Олександр Вольфович, повідомляє агентство БелТА, пишуть Економічні новини з посиланням на Фокус.

Коментуючи положення закону «Про народне ополчення» генерал зазначив, що така кількість військовослужбовців буде досягнута поза межами Збройних сил Білорусі й без урахування чисельності особового складу у внутрішніх силових структурах. А за загальної чисельності населення країни 9 млн осіб, 8 млн — працюватимуть у тилу, якщо в країні оголосять воєнний стан.

«Розкрию деякі секретні відомості, структури військової організації держави, не Збройних Сил, становитимуть десь до 1,5 млн осіб у разі оголошення воєнного стану та переведення економіки на воєнні рейки. А чисельність населення у нас понад 9 млн, тому решта 8 млн, звичайно ж, працюватимуть на промисловості, навчатимуть, лікуватимуть, вирощуватимуть хліб», — заявив Вольфович.

За його словами, ополчення може надавати підтримку Міністерству внутрішніх справ, а саме боротися з бандитизмом на місцях, припиняти мародерство та перешкоджати діяльності потенційних диверсійно-розвідувальних груп.

Воєначальник пояснив, що відповідальність за формування ополчення буде покладено на місцеві органи влади, а керівництво загонами буде покладено на регіональні органи МВС. Іншими словами загони ополченців надаватимуть силовикам допомогу в підтримці громадського порядку в умовах воєнного стану.

Вольфович також зазначив, що закон приймається досить своєчасно, оскільки в умовах військово-політичної обстановки, що склалася, Білорусь зіткнулася з новими викликами та ризиками. Тому мобілізація переважного населення країни, вважає генерал, має бути в межах законодавства.

«Стара аксіома: війни виграють не армії, війни виграють народи. Тому весь народ за потреби має стати на захист своєї батьківщини, а для цього в нього має бути можливість. Це має бути, скажімо так, узаконено», — зазначив воєначальник.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
SEÇKİN

logisoft , yazılım , Hazır web sitesi,hazır internet sitesi,hazır web siteleri,hazır internet siteleri,hazır site,hazır web sayfası,hazır internet sayfası,php scriptler,mobil uyumlu scriptler,php ücretli scriptler,ücretsiz php script,glycon,smm panel,smm panel script,sosyal medya bayilik paneli,sosyal medya paneli,hosting,vps hosting,domain,ddos koruması,firewall,ddos korumalı hosting,e-ticaret scripti,kurumsal scriptler https://www.logisoft.com.tr/