Нові санкції ЕС проти Росії: під удар потрапили 121 фізична та юридична особа, торгівля та пропагандистські російські ЗМІ

Європейський Союз дав зелене світло новому пакету санкцій проти Росії, вже десятому за рахунком. Згідно з повідомленням видання Економічні новини з посиланням на Twitter представника ЄС Жозепа Борреля, санкції охоплюють 121 фізичну та юридичну особу, а також торговельні та пропагандистські російські ЗМІ. Мета ЄС — завдати шкоди російській військовій машині та забезпечити притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за депортацію та примусове усиновлення щонайменше 6 000 українських дітей.

Пакет санкцій включає низку заходів, таких як контроль та обмеження імпорту та експорту, додаткові заборони на критичні технології та промислові товари, а також товари подвійного призначення, які безпосередньо підтримують військово-промисловий комплекс Росії в її агресивній війні. Вона також забороняє транзит товарів і технологій подвійного призначення, що експортуються з ЄС через Росію, щоб уникнути обходу.

Крім того, ЄС запровадив додаткові обмеження на імпорт товарів, які приносять значні доходи Росії, таких як асфальт і синтетичний каучук. Пакет також включає заборону на трансляцію та розповсюдження телеканалів RT Arabic і Sputnik Arabic, які використовуються росіянами для поширення пропаганди. Нові санкції обмежують можливість громадян Росії обіймати будь-які посади в керівних органах критично важливих інфраструктур та організацій ЄС.

ЄС запровадив заборону на надання потужностей зі зберігання газу (за винятком деяких потужностей зі зрідженого природного газу) громадянам Росії, щоб захистити безпеку поставок газу до ЄС та уникнути використання Росією своїх газових поставок як зброї, а також ринкових ризиків та маніпуляцій. Крім того, ЄС вирішив додати до списку значну кількість додаткових фізичних та юридичних осіб, у тому числі три російські банки.

Загалом, останній пакет санкцій ЄС проти Росії має на меті чинити тиск на тих, хто загрожує міжнародному праву та порушує Женевську конвенцію. Пакет також спрямований на тих, хто відповідає за російську військову машину, і на те, щоб російські громадяни не могли обіймати посади в критично важливій інфраструктурі та організаціях ЄС. Запроваджуючи санкції, ЄС сподівається надіслати Росії чіткий сигнал і стримати подальшу агресію проти України.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии