Іран розробив крилату ракету з дальністю польоту 1650 км — Reuters

Державне телебачення Ірану показало перші кадри, що демонструють нову крилату ракету Paveh.Іран розробив крилату ракету з дальністю польоту 1650 км. Про це заявив високопоставлений командир Корпусу вартових ісламської революції. Нова розробка, ймовірно, викличе занепокоєння Заходу після використання Росією іранських безпілотників у війні проти України, повідомляє Експерт з посиланням на  Reuters.
«Наша крилата ракета з дальністю польоту 1650 км була додана до ракетного арсеналу Ісламської Республіки Іран», — сказав глава аерокосмічних сил Корпусу вартових ісламської революції Аміралі Хаджизаде.
Державне телебачення Ірану показало, за його словами, перші кадри, що демонструють нову крилату ракету Paveh.
Окремо Хаджизаде також говорив про часто повторювані погрози Ірану помститися за вбивство США високопоставленого іранського командира.
«Ми хочемо вбити (колишнього президента США Дональда) Трампа», — заявив він.
Хаджизаде сказав, що Іран не мав наміру вбивати «бідних солдатів», коли здійснив ракетну атаку на очолювані США сили в Іраку через кілька днів після того, як іранський військовий командувач Касем Сулеймані загинув в результаті удару американського безпілотника в 2020 році в Багдаді.
Іран розширив свою ракетну програму, зокрема, балістичні ракети, попри спротив з боку Сполучених Штатів і занепокоєння європейських країн. Тегеран каже, що ця програма має суто оборонний і стримувальний характер.
У листопаді минулого року Пентагон заявляв, що Сполучені Штати скептично ставляться до повідомлень, які цитують слова Хаджизаде про те, що Іран розробив гіперзвукову балістичну ракету.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии