Російські пропагандисти влаштували істерику через візит Зеленського на Донбас

Після нещодавнього візиту українського президента Володимира Зеленського в район Бахмута 22 березня серед російських пропагандистів здійнялася справжня істерика. Пропутінська ведуча новин Ольга Скабєєва була особливо розлючена поїздкою Зеленського так званою «дорогою смерті», яку нібито повністю контролюють російські війська, інформують Економічні новини.

Скабєєва вигукнула на своїй програмі: «Що там з Бахмутом? Є інформація, що Зеленський поїхав туди і проїхав цією «дорогою смерті», яка повністю під контролем російських артилеристів».

Тим часом запрошений на ефір експерт, якого розпитувала Скабєєва, заявив, що йому нічого не відомо про те, що сталося в Бахмуті. «Щось точно відбувається», — невпевнено заявив він. Що, звісно, не додало їй впевненості у взятті Москвою Берліна в найближчій перспективі.

Важливо відзначити, що немає жодних пояснень, чому Скабєєва була так засмучена або чому вона зробила ці коментарі. Крім того, точність її тверджень щодо контролю російських військ над «дорогою смерті» викликає великі сумніви. І ЗСУ це чітко підтверджують.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии