У палаці Путіна під Геленджиком є підземні тунелі, що можуть витримати пряме влучення бомби

Журналісти знайшли схеми підземних приміщень путінського палацу.Журналісти Business Insider знайшли схеми та креслення підземних тунелей та комунікацій. З’ясувалося, що креслення «комплексу підземних споруд» були у відкритому доступі на сайті компанії-будівника, яка опублікувала їх як один із прикладів своїх проектів. Палац російського диктатора там зветься пансіонатом.

Згідно зі схемами, під землею знаходяться укріплені приміщення та тунелі, обладнані вентиляцією, електрикою, водопроводом, каналізацією та кабелями зв’язку, а ліфт спускається на глибину близько 50 метрів.

У палаці Путіна є два підземні тунелі завдовжки 40 і 60 метрів, які оточені 40-сантиметровим шаром бетону. Вони, на думку експертів, можуть витримати пряме влучення бомби.

«У цих тунелях є все задля безпеки. Система пожежогасіння, вода, каналізація. Вони призначені для когось, хто хоче вижити чи втекти. Але це не просто аварійний вихід, це повноцінна аварійна заміна палацовому комплексу», — прокоментував інженер-будівельник Таддеуш Габришевський.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии