Польща розмістить реактивну артилерію біля кордону з Росією

Польща розмістить реактивну артилерію поблизу кордону з Росією в рамках зусиль, спрямованих на зміцнення своєї армії і запобігання будь-якого потенційного вторгнення з боку Росії.Міністерство оборони Польщі підтвердило, що розмістить перші установки HIMARS, вироблені в США, поблизу Калінінградської області, що межує з Росією, інформує Експерт

Ця зброя буде використовуватися 16-ю механізованою дивізією польської армії разом з корейськими танками K2 і самохідними гаубицями K9.

За даними Міністерства оборони, система HIMARS вже успішно використовується українськими військовими у війні проти Росії. Рішення про посилення своїх збройних сил було прийнято у зв’язку із загрозою вторгнення з боку Росії, яку міністр оборони Польщі назвав «імперією зла».

Очікується, що підрозділи, які дислокуються поблизу Калінінградської області, відіграватимуть вирішальну роль у забезпеченні безпеки Польщі. Однак цей крок не викликав схвалення у російської влади, оскільки окремі групи погрожують «стерти Польщу з лиця землі за 15 хвилин», якщо вони вступлять у військові контакти з російськими військами.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии