Російський пропагандист Соловйов закликав росіян працювати як раби на галерах

Російський пропагандист Володимир Соловйов визнав, що вторгнення Росії в Україну поставило саму Росію у скрутне становище. Через що він закликав росіян ударно працювати на благо своєї країни.Про це повідомляє Експерт з посиланням на РосЗМІ.

«У країні склалася ситуація, в якій треба вкалувати. Як головнокомандувач, як раби на галерах, як святий Франциск, що обробляє землю. Тож беріть мотигу і мотижте», — заявив Соловйов.

Пропагандист закликав російський народ «працювати багато і важко».

За його словами, це необхідно для того, щоб російська армія отримала все необхідне для продовження бойових дій в Україні, включаючи високоточні ракети та безпілотники.

Пропагандист додав: «Це створить багато робочих місць в промисловості, логіка є такою, що якщо ми зачекаємо, то все буде вирішено, але не за допомогою імпортозаміщення, а за допомогою технологічних проривів».

Нагадаємо, що наприкінці лютого цього року Євросоюз розширив список російських фізичних осіб, які підпадають під санкції, включивши до нього пропагандиста Володимира Соловйова.

Соловйову було заборонено відвідувати ЄС, а його нерухомість була заарештована. Це стосувалося кількох дорогих вілл в Італії.

А на початку травня російська влада засекретила інформацію про нерухомість Соловйова в Росії.

Крім того, проекту «Популярна політика» стало відомо, що за останні кілька років на шоу Соловйова було витрачено понад 3 мільярди рублів із російського бюджету.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии