Тайвань створює власну «армію дронів»

У Тайвані створюють «національну команду» для розробки військових дронів.Тайвань продемонстрував нові моделі військових дронів вітчизняного виробництва, заявивши, що вони є ключовими елементами озброєння для ведення «асиметричної війни» у разі необхідності протистояння китайській армії. Про це інформують Експерт із поcиланням на Reuters.

Війна в Україні надала впевненості і рішучості тайванській владі підвищувати свою обороноздатність і почати виробляти сучасні дрони. Керівник NCSIST Арт Чанг зазначив, що війна в Україні привернула увагу до безпілотників, а його установа об’єдналася з тайванськими компаніями для створення «національної команди» для розробки військових дронів.

Національний інститут науки і технологій Чун-Шану (NCSIST) продемонстрував свої останні моделі, в тому числі дрон спостереження Albatross II і бойові безпілотники, які працюють із супутниками глобальної системи позиціонування.

Збройні сили Тайваню оголосили про співпрацю з компаніями, які планують виготовити 3000 дронів наступного року. Директор відділу дослідження аеронавігаційних систем NCSIST Чі Лі-Пін сказав, що збройні сили повинні розширити використання безпілотників. «Я сподіваюся, що наші національні війська зможуть ознайомитися з цією зброєю асиметричної війни та сміливо використовувати її», — сказав він журналістам у центрі NCSIST.

Президент Цай Ін Вень відстоював ідею «асиметричної війни», щоб зробити сили Тайваню мобільнішими та складнішими для нападу. Збройні сили Тайваню добре оснащені, але все ще не такі потужні, як китайські. Серед представлених безпілотників був ударний безпілотний літальний апарат із боєприпасами, який може різко впасти на сильній швидкості та детонувати при ударі.

Міністерство оборони Тайваню повідомило, що Китай швидко нарощує свій бойовий потенціал за допомогою безпілотників, включаючи зграї літаючих роботів.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии