У Держдумі РФ заявили, що Лукашенко хворий, — росЗМІ

Російський депутат Затулін відреагував на чутки навколо білоруського політика, зазначивши, що у хворобі білоруського політика «нічого надприродного немає».

Поки пресслужба Олександра Лукашенка запевняє, що з політиком все добре, і він, як і раніше, “постійно працює”, у Держдумі РФ дали перші коментарі, що проливають світло на його стан, пишуть росЗМІ.

За словами першого заступника голови комітету Російської Держдуми у справах СНД Костянтина Затуліна, Лукашенко не зовсім здоровий:

“Там нічого такого надприродного немає, це не ковід. Просто людина захворіла. Незважаючи на те, що людина захворіла, вважала своїм обов’язком приїхати до Москви, а потім увечері того ж дня проводила заходи в Мінську. Напевно, потребує певного відпочинку — ось і все”.

На зауваження, що в Адміністрації Лукашенка інформацію про його самопочуття не розголошують, Затулін парирував:

“У них така робота, вони так і зобов’язані говорити. Дуже можливо, що він справді працює з документами”.

В організмі білоруського диктатора стався серйозний збій, що спровокував хвороби ендокринної системи та серця.

Про це повідомляє проект «ВЧК-ОГПУ» з посиланням на інформоване джерело. Відомо, що останнім часом до Мінська для лікування Лукашенка неодноразово вилітали «професори» з Москви, зокрема з центру ім Бакульова.

«Судячи з «набору лікарів», у Лукашенка був якийсь збій, який викликав дуже серйозні захворювання ендокринної системи та кардіологічні захворювання. Чим був викликаний збій — невідомо», — пише видання.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии