Туреччина йде на другий тур виборів президента

Чинний президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган набирає 49,35% голосів за підсумками відкриття 100% виборчих скриньок у рамках підрахунку голосів на виборах глави держави, що відбулися в неділю, єдиний кандидат від опозиції Кемаль Киличдароглу заручився підтримкою 45% виборців. Такі дані наводить у понеділок державний телеканал TRT.

Третій кандидат від «Альянсу АТА» Сінан Оган отримав 5,22%. Кандидат Мухаррем Індже, який зняв свою кандидатуру, отримав 0,43% голосів. ЦВК Туреччини вважає дійсними віддані за нього голоси.

Для перемоги у першому турі один із кандидатів мав отримати 50% плюс один голос. Для проведення другого туру голосування визначено дату 28 травня.

Президентські та парламентські вибори у Туреччині називають історичними, оскільки вперше за 20 років правління Реджепа Тайіпа Ердогана у опозиційного кандидата з’явився шанс на успіх.

Третій кандидат у президенти Сінан Оган, який набрав на президентських виборах напередодні 14 травня в Туреччині найменшу кількість голосів із трьох претендентів (понад 5%) вже пообіцяв підтримати лідера турецької опозиції Кемаля Киличдароглу у другому турі.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии