В Канаді закінчується термін дії програми для українських біженців: що потрібно знати

Що відомо про закінчення програми CUAET в Канаді.За програмою CUAET в Канаду прибули вже понад 150 тисяч українців. Вона офіційно діє до 31 березня 2023 року.TRAVEL РБК-Україна розповідає, чи продовжать приймати громадян України в Канаді після цієї дати і на яких умовах, інформує Експерт.

Як повідомляє міграційний офіцер автору блогу «Канада – моя історія», чимало українців подали документи на оформення візи в Канаду, дехто ще планує це зробити. Між тим, людей цікавить, що зміниться після 31 березня стосовно програми CUAET (канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки).Про це автор YouTube-каналу запитав у міграційного офіцера, зателефонувавши в Міністерство з питань імміграції, біженства та громадянства Канади (IRCC). На запитання про те, що чекає українця, який збирається подавати документи на візу найближчим часом, він отримав такі відповіді:

на 9 березня офіційна інформація така: програма CUAET поки не продовжена і діятиме до 31 березня 2023 року;отримати 3-річний дозвіл на роботу (work permit) можна у випадку, якщо подати на візу до 31 березня, навіть якщо її схвалення прийде пізніше цієї дати;щоб мати одноразову виплату 3000 доларів, українці мають отримати візу до 31 березня, а в’їхати і податися на цю допомогу треба до 30 червня 2023 року;всі програми від федерального уряду (наприклад, зустріч в аеропорту) закінчуються 31 березня;все, що стосується безкоштовного житла, медичного страхування, безкоштовні курси англійської мови – не закінчується 31 березня, бо залежить від провінційного уряду.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии