Загиблих у катастрофічній повені в Лівії вже понад 8 тисяч

Понад 8 тисяч людей загинули внаслідок злив та повеней у Лівії, ще 10 тисяч зникли безвісти. Про це Al-Arabiya заявив речник лівійського парламенту.

За його словами, понад 30 тисяч людей евакуювали з міста Дерна, яке стало центром стихійного лиха. Він більше за інші населені пункти Лівії постраждав від повені. Мер Дерна сказав телеканалу, що влада чекає ще більше жертв — до 20 тис. осіб.

Глава Уряду національної єдності (ПНЕ) Лівії, столиця якого знаходиться у Тріполі, Абдель Хамід Дбейба віддав розпорядження безкоштовно заправляти літаки, які прибувають на допомогу постраждалим від повені у східних регіонах країни, повідомляє лівійський телеканал Libya al-Ahrar. За його словами, більшість людей змило в морі, через що рибалкам доводиться використовувати мережі для вилову тіл.

10 вересня на східну Лівію обрушився ураган «Даніель». Він торкнувся міст Бенгазі, Дерна та Джабаль аль-Ахдар, які знаходяться на березі. Влада Лівії оголосила три райони у східній провінції Кіренаїка (до неї входить Дерна) зоною лиха. Через ураган обрушилися дві греблі, які оточували місто, через що сталася повінь. Вода зруйнувала будинки та дороги, уряд оголосив надзвичайний стан.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии