Міністр оборони США заявив про стурбованість Путіна

Дозвіл Швеції стати 32-м членом НАТО був однією з «багатьох великих справ», досягнутих на саміті Альянсу в Литві цього тижня, заявив міністр оборони США Ллойд Остін, якого цитує CNN.

«Спочатку (президент Росії Володимир) Путін думав, що він може розколоти НАТО і розділити нас — НАТО насправді побільшало», — сказав він, зазначивши недавній вступ Фінляндії до альянсу та припинення протидії Туреччині заявці Швеції на вступ.

Він додав, що Путін «наблизив НАТО до свого порога» своїми діями в Україні, коли його запитали, як російський лідер реагує на розширення Альянсу.

«Я впевнений, що Путін дуже стурбований. Такі країни, як Фінляндія та Швеція, багато що привносять до Альянсу, тому ми раді, що вони приєдналися до нас», — додав він, наголосивши, що «вони відразу ж принесуть користь Альянсу».

Остін також повідомив CNN, що країни-члени отримали «широку підтримку» щодо виділення 2% свого валового внутрішнього продукту на витрати на оборону та надання Україні інвестицій, необхідних для самооборони.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии