Японія виділить $1 млрд на допомогу українським біженцям

Міністр фінансів Японії Шунічі Сузукі заявив, що його країна надасть 1 мільярд доларів фінансової допомоги сусіднім з Україною країнам, які прийняли біженців.Про це повідомляє CNN.

“Окрім підтвердження результатів нашої фінансової допомоги [Україні], ми також хотіли б обговорити, як зміцнити нашу співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями та допомогти сусіднім з Україною країнам, в тому числі у прийнятті українських біженців”, – сказав Сузукі, якого цитує CNN.

Під час візиту до Києва наприкінці березня прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що його країна допомагатиме Україні “з найбільшими зусиллями для відновлення миру”.

У середині квітня Японія підписала угоду про надання Україні гранту в розмірі 400 мільйонів доларів на відновлення країни.

Згідно з програмою економічного відновлення, кошти будуть спрямовані насамперед на гуманітарну допомогу, включаючи постачання медичного обладнання, розмінування, освіту та інші ініціативи.

На додаток до гранту, уряд Японії пообіцяв виділити 70 мільйонів доларів на зусилля з відновлення Програмі розвитку ООН. Загалом за рік Японія планує виділити понад 600 мільйонів доларів на відновлення України.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии