«Китай починає кастинг»: експерт розповів, хто може бути спадкоємцем Путіна

Турне китайського спецпредставника свідчить про зондаж ситуації у Європейському Союзі.

Спецпредставник Китаю планує турне європейськими країнами, зокрема Україною та Польщею. Таким чином країна намагається зондувати ситуацію.

Про це розповів політолог Володимир Фесенко, передає 24 канал.

Важливу увагу Китай звертає на ситуацію у Білорусі.

«В мене таке відчуття, що Китай вже починає кастинг. Він дивиться, хто може бути спадкоємцем Путіна. І Мішустін вже є одним з фаворитів. Це технократ, Китай це влаштовує. Це людина, яка не має великого впливу у путінському оточенні», – припускає політолог.

Крім того, відомо що у 20-х числах травня Міхаіл Мішустін поїде до Шанхаю на запрошення китайського лідера Сі Цзіньпіна.

«Фактично, Китай стає опікуном Центральної Азії замість Росії. Росія відходить на другий план. По Росії активно працюватимуть. Білорусь теж під впливом Китаю», – наголосив Фесенко.

Турне китайського спецпредставника свідчить про зондаж ситуації у Європейському Союзі.

Нагадаємо, спеціальний представник Китаю у справах Євразії Лі Хуей прибуде до України наступного тижня, щоб «сприяти мирним переговорам» з агресоркою Росією.

Україна наполягатиме на неможливості територіальних компромісів із російськими агресорами за рахунок власних територій під час переговорів з представником Китаю у справах Євразії Лі Хуеєм.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии