Ілон Маск планує побудувати в Техасі ідеальне місто для своїх робітників

Підприємець-мільярдер Ілон Маск планує звести в Техасі «ідеальне» місто для співробітників своїх компаній.Місто займатиме приблизно тисячу акрів і включатиме модульне житло, басейн, спортивні майданчики та школу, які можна буде орендувати за зниженими цінами, — пише The Wall Street Journal

Ілон Маск, генеральний директор компаній SpaceX, Tesla і The Boring Company, відомий своїми амбітними планами, і його останній проект передбачає створення нового міста в Техасі. Згідно з внутрішніми документами, отриманими The Wall Street Journal, будівництво вже ведеться, але поки що незрозуміло, коли проект буде завершено.

«Техаська утопія», як описує її Маск, буде побудована вздовж річки Колорадо і буде відкрита виключно для співробітників компаній Маска. Модульні будинки, басейн, спортивні майданчики та школа покликані створити ідеальне житлове середовище для працівників, і все це можна буде орендувати за зниженими цінами.

Щоб подати заявку на інкорпорацію, місто повинно мати щонайменше 201 мешканця згідно із законодавством Техасу. Поки що округ Бастроп не отримав жодної заявки від Маска або його представників.

Цікаво, що Маск — не єдиний мільярдер, який планує побудувати власне місто. Марк Лор, колишній голова Walmart, оголосив про плани побудови екологічно чистого міста з зеленими будинками і без бензинових автомобілів, з бюджетом у 400 мільярдів доларів.

Бачення Маска не обмежується будівництвом власного міста. Він також набирає команду для розробки аналога ChatGPT, конкурентного чат-бота, який матиме менше обмежень на суперечливі теми. 

Тим часом Тесла активно працює над гуманоїдними роботами Optimus, які тепер можуть ходити, переносити предмети і виконувати прості операції зі складання таких же роботів, як і вони самі, і все це без втручання людини.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии