Цього року в Південному Судані голодуватиме більше людей, ніж будь-коли, заявили групи допомоги. Це пов’язано з найсильнішими за останні 60 років повенями, а також через конфлікти та повільне виконання мирної угоди, яка фактично поставила країну на паузу на роки.
Про це повідомляє американське інформаційне агентство АР, передає Експерт.
“2021 рік був найгіршим роком з моменту незалежності за 10 років життя цієї країни, а 2022 рік буде гіршим. Відсутність продовольчої безпеки знаходиться на критичному рівні”, – сказав Метью Холлінгворт, представник Всесвітньої продовольчої програми в Південному Судані.
Майже 8,5 мільйонів людей — із 12 мільйонів у країні — будуть потерпати від сильного голоду. Це на 8% більше, ніж торік. Небайдужі б’ють на сполох: люди вмирають від голоду.
Фото: АР
Фото: АР
Майже 1 мільйон людей у Південному Судані постраждали від повеней, за даними Організації Об’єднаних Націй. У 2021 році ООН довелося вдвічі скоротити продовольчу допомогу в більшості місць через обмеження фінансування – це вплинуло на життя близько 3 мільйонів осіб.
Фото: АР
У деяких сімей протягом довгого часу листя латаття було єдиною доступною їжею.
“Ми їмо листя і виглядаємо як скелети”, – сказав один із місцевих жителів. Він сказав, що продовольчу допомогу отримував лише один раз – тоді мішок рису потрібно було розділити між 20 людьми.
Найбільше від наслідків голоду потерпають діти – їх кількість значно зросла протягом останніх місяців.
Фото: АР
Хоча повені є основною причиною голоду, до них додається тупикова ситуація уряду, оскільки дві основні політичні партії країни намагаються розділити владу.
У грудні, виступаючи в Раді Безпеки ООН, глава місії ООН у Південному Судані Ніколас Хейсом попередив про крах мирної угоди в країні, якщо всі сторони не дійдуть до згоди.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він…
Як стало відомо, що в Україні пенсіонери можуть користуватися пільгами на сплату земельного податку, але вони не поширюються на…
Продукти першої необхідності помітно подорожчали під тиском інфляції та інших факторів, а деякі торгові точки…
Згідно з недавнім аналізом Financial Times, мобілізаційний резерв України становить близько 3,7 млн чоловіків віком від 25…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…
Останніми днями схоже, що у Москві з'явилася ще одна божевільна звичка. Після вечірніх лякалок Путіна,…