Канцлер Німеччини Олаф Шольц викликав хвилю критики через жарт щодо міграційної політики.
Про це повідомляє Bild.
На з’їзді Євангельських Церков канцлер говорив про велику кількість мігрантів, які в останні місяці прибувають до Німеччини.
Для того, щоб було зрозуміло, скільки людей прибуває на узбережжя Європи, а потім прямує до Німеччини, Шольц сказав: “Я вже пожартував на Європейській Раді: Німеччина повинна мати великий пляж на Середземному морі. Насправді, більше біженців, які прибувають до Європи через Середземне море, опиняються в Німеччині, ніж в окремих країнах, що межують з Середземним морем”.
Жарт викликав оплески аудиторії, однак спричинив критику у Twitter.
Морські рятувальники з Sea Watch, які категорично відкидають жорсткішу політику надання притулку, написали: “Понад 1150 загиблих у Середземному морі лише у 2023 році, і те, про що думає канцлер Шольц, — це поганий жарт. Будь-хто, хто може сміятися над цим, не повинен керувати державою”.
Інфлюенсер СДПН Ліллі Блаудсун заявила, що соціал-демократичний канцлер ніколи не повинен говорити так про людей. Віцепрезидент Лівих Лоренц Геста-Бойтін навіть поскаржився, що “шкода, що він міг стати канцлером”.
Критика також надійшла від депутата Бундестагу від ХДС Маттіаса Гауера: “Іншим соромно, про що жартує Олаф Шольц. Федеральний канцлер точно не повинен висміювати страждання людей”.
Сам Шольц пояснив, що Європа “повинна створити солідарну систему, солідарний підхід”. Держави-члени ЄС більше не повинні вказувати пальцем на інших. Натомість потрібен справедливий механізм розподілу мігрантів, заявив він.
Чоловік поділився болісною історією: його дружина подала на розлучення всього за кілька днів після весільної…
Заряджати смартфон "до упору" — звична практика для багатьох користувачів, проте фахівці застерігають: такий підхід…
В Україні пропонують надати можливість добровільного звільнення зі служби для чоловіків, яких мобілізували з обмеженою…
Перемовини між Україною та США стикаються з несподіваною перешкодою – мовним бар'єром. За інформацією німецької…
Придбати вживане авто – хороша можливість зекономити, але експерти попереджають: варто уважно оцінювати пробіг, аби…
Фінські вчені проводять незвичайний експеримент, в якому немовлятам, народженим шляхом кесаревого розтину, додають до першого…