Кремлівська пропагандистська машина напередодні 9 травня вирішила порадувати свій «глибинний народ» новиною про те, що над Рейхстагом знову майорить радянський прапор перемоги.Проблема полягала лише у тому, що влада Берліна подібні провокації не вітає, тому росіяни вирішили його хоча б «прималювати» на відео, пише НВ.
При цьому, щоб зробити цей фейк більш «правдоподібним», у соцмережах було оприлюднено одразу кілька фальшивих відео, знятих із різних ракурсів, на які було накладено коментарі «очевидців» німецькою мовою.
Втім, підробка досить швидко розкрилася, обернувшись для РФ черговою ганьбою, оскільки на відео відреагували у бундестазі, заявивши, що жодного червоного прапора на будівлі ніхто не вивішував.
На українських дорогах все частіше можна помітити автомобілі з номерними знаками серії "DI". Це пов'язано…
Російське видання підрахувало, скільки вагонів знадобиться, щоб розмістити усіх росіян в одному потязі. Довжина такого складу…
Росія на чолі з володимиром путіним розпочали війну проти України далеко не для того, щоб…
У столиці продовжують готуватися до можливих загроз: Київська міська військова адміністрація разом із військовими, поліцією…
Колись затишне лондонське кафе, яке було улюбленим місцем відпочинку місцевих мешканців, тепер опинилося в центрі…
На Закарпатті викрито чергову схему ухилення від мобілізації – серед підозрюваних посадовці, медики та експравоохоронці…