Кремлівська пропагандистська машина напередодні 9 травня вирішила порадувати свій «глибинний народ» новиною про те, що над Рейхстагом знову майорить радянський прапор перемоги.Проблема полягала лише у тому, що влада Берліна подібні провокації не вітає, тому росіяни вирішили його хоча б «прималювати» на відео, пише НВ.
При цьому, щоб зробити цей фейк більш «правдоподібним», у соцмережах було оприлюднено одразу кілька фальшивих відео, знятих із різних ракурсів, на які було накладено коментарі «очевидців» німецькою мовою.
Втім, підробка досить швидко розкрилася, обернувшись для РФ черговою ганьбою, оскільки на відео відреагували у бундестазі, заявивши, що жодного червоного прапора на будівлі ніхто не вивішував.
Близько 41% студентів німецьких вишів висловлюють готовність до трудової еміграції після завершення навчання. Про це пише газета Welt…
У Національному банку України висловилися щодо розкриття банківської таємниці. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку. Міністр фінансів України Сергій…
В умовах воєнного стану та загальної мобілізації в Україні кожен чоловік призовного віку зобов'язаний мати…
Міністерство оборони України попередило про серйозні наслідки для студентів, які відмовлються від проходження базової загальновійськової…
Щомісяця українці оплачують одразу дві платіжки за газ — за фактично спожитий обсяг та доставку…
Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) України затвердило оновлений порядок та періодичність проведення медичних оглядів дітей. Як…