В Україні планують побудувати завод з виробництва танків Panther

Компанія Rheinmetall зараз веде переговори щодо будівництва танкового заводу в Україні, який може випускати до 400 основних бойових танків Panther щорічно.За словами керівника Rheinmetall Арміна Паппергера, переговори з урядом України є «багатообіцяючими», а вартість будівництва становить близько 200 мільйонів євро, пише Експерт з посиланням на Апостроф.
Паппергер виразив сподівання, що рішення щодо будівництва заводу буде ухвалено «протягом наступних двох місяців». За його словами, майбутній завод можна захистити від повітряних нальотів Росії з допомогою протиповітряної оборони.
Улітку 2022 року компанія Rheinmetall представила концепт нового танка з назвою Panther. Цей танк розроблений на базі Leopard 2, який найближчим часом має бути переданий Україні.
Керівник компанії, Армін Паппергер, заявив, що для того, щоб Україна здобула перемогу  потрібно 600-800 танків. Західні союзники допомагають Україні надсилаючи достатньо зброї, але зараз українці не мають достатньої кількості обладнання, щоб повністю звільнити свою територію.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии