У Німеччині до будівництва доріг будуть залучати собак

Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn (DB) вирішив прискорити будівництво шляхів за допомогою собак.

Тварин навчать шукати диких звірів, щоб на час робіт оперативно перемістити їх у безпечніші райони, повідомляє Експерт з посиланням на Reuters.

Так, вихованців навчать винюхувати повзучих змій, жовтобрухих жаб, кажанів, а також настінних і піщаних ящірок. Тренуватимуться собаки як на вулиці, так і в кліматичних камерах з різними погодними умовами. Шукати по запаху їм доведеться яєчну шкаралупу і втрачену при линянні шерсть або шкіру.

За рахунок розвиненого нюху тварин вийде будь-якої пори року швидко знаходити червонокнижних мешканців лісу і раніше приступати до будівництва. Поки собаки досліджують майданчики, кінологи фіксуватимуть дані на планшетах та заноситимуть у систему, доступ до якої є у ​​всіх причетних до проекту організацій.

За словами директора DB із планування інфраструктури Йєнса Бергманна (Jens Bergmann), підключатимуть звірів до будівельних проектів у Німеччині вперше. У компанії зазначили, що кінологи вже почали дресувати шість собак різних порід – допомагати працівникам вони розпочнуть із початку 2022 року.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии