У Москві відреагували на вступ Фінляндії до НАТО

Росія вживе заходів у відповідь до вступу Фінляндії до НАТО, конкретні кроки залежатимуть від умов інтеграції країни до альянсу, заявило російське МЗС.

«Російська Федерація буде змушена вжити заходів у відповідь як військово-технічного, так і іншого характеру з метою купування загроз нашій національній безпеці, що виникають у зв’язку зі вступом Фінляндії до НАТО», — йдеться в заяві російського відомства.

Там заявили, що «конкретні кроки в оборонному будівництві на північно-західних рубежах Росії залежатимуть від конкретних умов інтеграції цієї країни до Північноатлантичного альянсу, включаючи розміщення на її території натовської військової інфраструктури та ударних систем озброєння», — зазначили у російському МЗС.

Президент Росії Володимир Путін хотів бачити менше НАТО на своїх кордонах, але добився зворотнього. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання журналістів перед зустріччю глав МЗС альянсу.

Він сказав, що президент, нападаючи на Україну, також хотів «закрити двері НАТО, побачити менше НАТО на своїх кордонах, але йому вдалося зробити протилежне. Союзники НАТО були краще підготовлені, його військова присутність у різних крилах Альянсу посилилася, до НАТО приєдналися нові члени. Сьогодні Фінляндія стає членом Альянсу, я вірю, що незабаром Швеція також».

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии