У Держдепі відповіли, скільки Китай витрачає на російську пропаганду

У Штатах стурбовані повільною реакцією Заходу на те, що Китай витрачає на поширення «отруйної» дезінформації про війну в Україні більше грошей, ніж сама Росія.

Китай витрачає мільярди доларів на просування наративів російської пропаганди, які повністю збігаються з риторикою Росії щодо України, особливо це стосується країн «глобального півдня». Про це 28 лютого заявив координатор Центру глобальної взаємодії Держдепу США Джеймс Рубін, пише The Guardian, пишуть Эксперт з посиланням на Фокус.

Координатор зазначив, що Пекін діє глобально та витрачає на дезінформацію більше грошей, ніж Москва. Китай повторює та поширює тези Росії «про війну, яку розв’язала НАТО».

Деякі країни глобального півдня не можуть навіть визнати, що це вторгнення, не кажучи вже про те, щоб вибрати бік.

«Колодець отруєний. Для деяких африканських країн, для деяких азійських країн, Україна — ця війна далеко. Вони вважають, що не отримують достатньої уваги із Заходу, і крапка, всі до одного. Це змушує деяких із них дивитися на цю війну через цю призму», — наголосив він.

За його словами, Захід повільно реагує на те, що Китай витрачає мільярди доларів на поширення «отруйної» дезінформації по всьому світу.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии