Лукашенко заявив, що Польща і Литва заздрять його диктаторському таланту

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко сміливо заявив, що поляки і литовці хочуть мати таку ж диктатуру, яку він створив у своїх країнах.У розмові з білоруськими пропагандистами Лукашенко похвалився своїми диктаторськими талантами, стверджуючи, що навіть сусідні країни заздрять його стилю керівництва. Як повідомляє Telegram-канал «Пул Першого», він розповів про розмову, в якій поляки і литовці нібито висловлювали захоплення його режимом і хотіли б повторити його у своїх країнах, інформує Експерт.

«Коли поляки і литовці приїхали до нас, вони подивилися на нашу диктатуру і сказали: «Ми теж цього хочемо». І бажання народу Литви і Польщі не збігаються з бажаннями і діями влади, але люди розберуться. Поляки не дурні, вони такі ж люди, як і ми. І литовці теж не дурні. Вони розберуться, у них теж найближчим часом вибори. Подивимося, наскільки демократично вони їх проведуть. Якщо влада не дасть народу проголосувати, народ її скине», — сказав Лукашенко.

Попри його маячню, очевидно, що більшість людей у Польщі та Литві не поділяють його обожнювання диктатури. Обидві країни мають довгу історію демократичного правління і не мають бажання стати ще однією Білоруссю.

Більш того, багато поляків і литовців у соціальних мережах висміяли коментарі Лукашенка і висловили свою підтримку демократії. Один користувач Twitter написав: «Гей, Лукашенко, ми не заздримо твоїй диктатурі. У нас є власні демократії, велике тобі спасибі!»

Схоже, що зв’язок Лукашенка з реальністю настільки ж слабкий, як і його підтримка у державі. Міжнародна спільнота продовжує засуджувати його деспотичний режим, і стає зрозуміло, що дні його перебування на посаді президента Білорусі добігають кінця.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии