У Німеччині виступили за підтримку України у її прагненні до вступу в ЄС

У Німеччині повідомили, що Україна повинна мати можливість зблизитися з ЄС.

Нова правляча коаліція в Німеччині підтримуватиме прагнення України вступити до Європейського союзу. А також обіцяє бути партнером демократичних рухів у країні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на текст коаліційної угоди, який опублікував Spiegel, інформує Експерт.

“Такі держави, як Україна, Молдова і Грузія, які прагнуть приєднатися до ЄС, повинні мати можливість зблизитися за допомогою послідовних реформ, заснованих на верховенстві закону і ринковій економіці. Ми будемо рішуче і надійно реагувати на демократичні потрясіння і будемо партнером демократичних рухів”, – йдеться в угоді.

Крім того, підкреслюється, що нова влада Німеччини виступає за ще більше спрощення безвізового режиму. “Ми продовжимо допомагати Україні у відновленні повної територіальної цілісності і суверенітету. Ми прагнемо до поглиблення енергетичного партнерства з Україною, маючи великі амбіції в галузі відновлюваних джерел енергії, виробництва зеленого водню, енергоефективності та скорочення викидів вуглекислого газу”, – йдеться в угоді.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии