Американський есмінець успішно знищив балістичні цілі під час навчань

Есмінець ВМФ США під час навчань успішно знищив балістичні цілі.

Про це інформує Експерт з посиланням на Naval News.

Американське агентство протиракетної оборони у співпраці з ВМФ США 24 липня провело льотні випробування системи Aegis Weapon System 33, під час яких есмінець США успішно знищив балістичні цілі над океаном, в районі на північний захід від Гаваїв.

Есмінець ВМФ США USS Ralph Johnson (DDG 114) запустив чотири ракети-перехоплювачі SM-6 проти двох мішеней SRBM в рамках випробування.

Як повідомлено, метою тестування під назвою FTM-33, було перехоплення двох цілей у вигляді балістичної ракети середнього радіусу дії за допомогою чотирьох стандартних ракет-перехоплювачів Standard Missile 6 (SM-6) Dual II.

Американський есмінець успішно знищив балістичні цілі під час навчань

Пуск ракети-перехоплювача SM-6. Ілюстраційне зображення з відкритих джерел

На основі первинних даних одна ціль була успішно перехоплена. Проте, на час публікації, не було підтвердження, що друга ціль була знищена.

Ці випробування були найскладнішою місією, виконаною MDA (пуск двох випробувальних цілей і залп ракет-перехоплювачів SM-6 Dual II, що складався з чотирьох ракет). Це було третє льотне випробування на бойовому кораблі, оснащеного системою Aegis BMD, за допомогою перехоплювачів SM-6 Dual II.

Випробування спочатку були заплановані на грудень 2020 року, проте, були відкладені через поширення COVID-19.

Працівники програми продовжуватимуть оцінювати ефективність системи на основі даних, отриманих під час цього тестового перехоплення.

SM-6 є одним з ключових компонентів перспективної концепції ВМФ США під назвою “Військово-морська система інтегрованого управління вогнем і завоювання панування в повітрі” (Naval Integrated Fire Control-Counter Air – NIFC-CA).

Американський есмінець успішно знищив балістичні цілі під час навчань

Пуск ракети-перехоплювача SM-6. Ілюстраційне зображення з відкритих джерел

Ракета володіє певними можливостями в області тактичної ПРО і здатна перехоплювати ракети і боєголовки балістичних ракет малого і середнього радіусу дії. Пуск SM-6 здійснюється з вертикальних пускових установок MK 41 системи Aegis, стандартних як для есмінців класу Arleigh Burke, так і для перспективних кораблів ВМФ США.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии