Папа Римський оголосив про «миротворчу місію» по Україні

За словами Франциска, він уже обговорив ситуацію в Україні з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та митрополитом РПЦ Іларіоном у рамках свого нещодавнього візиту до Будапешту.Глава римсько-католицької церкви папа Римський Франциск заявив, що має відношення до “секретної миротворчої місії”, спрямованої на закінчення війни між Російською Федерацією та Україною. Про це пише видання Reuters

“Зараз йде місія, але вона ще не оприлюднена. Коли її оприлюднять, я розкрию її”, — сказав Франциск.

Папа Римський також заявив, що, на його думку, мир завжди досягається “відкриттям каналів” і додав, що вже обговорив ситуацію в Україні з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та митрополитом РПЦ Іларіоном у рамках своєї нещодавньої поїздки до Будапешта.

Автори публікації зазначили, що з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну Франциск регулярно закликав до миру і говорив про своє можливе посередництво між Києвом та Москвою, проте поки що це не призвело до суттєвого результату.

“Миротворча місія” за участю Ватикану: що говорять в Україні

За даними видання CNN, у Києві нічого не знають про “миротворчу місію”, яку згадує папа Римський.

“Президент Зеленський не давав згоди на жодні подібні обговорення від імені України. Якщо переговори й ведуться, то без нашого відома і нашого благословення”, — сказав журналістам український чиновник, наближений до Офісу президента.

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии