Москва пригрозила Варшаві «жорсткою відповіддю» за вилучення школи і вивезла з приміщення пральну машину і баян

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що Москва готує “дуже жорстку” відповідь на вилучення школи при російському посольстві у Варшаві на користь Польщі.

«Дуже (жорсткий). Офіційна Варшава отримає у відповідь відповідні дії, як ви розумієте, вони прийматимуться та вироблятимуться у міжвідомчому форматі. Зараз цю роботу розпочато, це їхній вибір, ми відповідатимемо», — відповіла Захарова на запитання, чи буде жорсткою відповідь Росії на дії Польщі.

Представник російського МЗС повідомила, що школа при посольстві зараз переїжджає до нової будівлі, і на це знадобиться кілька днів.

Тим часом, поки Москва загрожує Варшаві “заходами у відповідь” за виселення працівників школи при посольстві Росії, її співробітники вивозять найцінніше, як зазвичай у росіян – пральну машину і баян.

Нагадаємо, 28 квітня МЗС Польщі ініціювало процес вилучення російської нерухомості, яка «не використовується з дипломатичною та консульською метою». У цих будівлях польська влада хоче розмістити біженців з України. 29 квітня польська поліція прийшла до школи при посольстві РФ та заблокувала ворота. Диппредставництво РФ пообіцяло звільнити будівлю. У неділю, 30 квітня, посольство РФ у Варшаві заявило, що готове до будь-яких рішень Москви щодо майбутнього російсько-польських відносин, у тому числі і до повного розриву відносин з Польщею.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии