У WhatsApp додали функцію, якої немає в жодному месенджері

Один з найпопулярніших месенджерів у світі, здивував своїх користувачів випуском нової функції, яка ставить його вперед у змаганні з іншими месенджерами.Ця інновація, яка стала унікальною серед аналогів, вже змінює спосіб, яким ми спілкуємося в цифровому світі, пишуть Економічні Новини.
Головною новинкою є можливість використовувати технологію голографії прямо в чаті WhatsApp. Тепер користувачі зможуть перетворити свої повідомлення у тривимірні проекції, які можна переглядати безпосередньо на екрані смартфона або іншого пристрою. Ця нова функція забезпечує унікальний рівень взаємодії і дозволяє користувачам виражати свої ідеї та емоції набагато ефективніше.
Щоб скористатися новою функцією голографії, користувачам достатньо вибрати відповідне повідомлення та активувати опцію “Голографічний режим”. Потім спеціальний алгоритм перетворить текстову інформацію у тривимірну проекцію, яка з’явиться перед очима отримувача. Крім того, виправлення та редагування повідомлень тепер стане ще зручнішим завдяки можливості редагувати голографічні проекції прямо в чаті.
Запровадження голографічної функції у WhatsApp відкриває безліч можливостей для комунікації. Вона особливо корисна для бізнес-сектору, де вона дозволяє представляти продукти та послуги

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии