Спеціалісти турецької оборонної компанії Troy Teknoloji Savunma розробили нову міні-ракету для оснащення БПЛА і безпілотних наземних транспортних засобів.
Як пише Експерт, про це повідомляє турецьке міжнародне інформаційне агентство Anadolu.
Повідомляється, що ця турецька компанія, створена у 2004 році в Анкарі, і спеціалізується на високотехнологічних розробках в оборонній сфері.
Цей боєприпас у вигляді міні-ракети призначений для використання в ході антитерористичних операцій в Туреччині та за її межами, в тому числі в умовах міста.
Новим 40 мм керованим і некерованим боєприпасом можуть бути оснащені невеликі безпілотні літальні апарати з обмеженим корисним навантаженням.
Компанія Troy Teknoloji Savunma розробила нову міні-ракету для оснащення БПЛА і безпілотних наземних транспортних засобів. Зображення: Troy Teknoloji Savunma
Зазначається, що для запуску міні-ракет довжиною в 170 мм створений 550 мм пусковий механізм. Маса міні-ракети разом з одноразовим пусковим механізмом становить 500 грам.
На БЛА можна розмістити до 6 ракет. Максимальна дальність ураження міні-ракети складає 2 км, ефективна дальність – 100-500 метрів.
Протипіхотна боєголовка ефективна в радіусі 12 метрів. Бронебійність відповідає 2-му рівню по стандарту STANAG 4569.
Відзначається, що боєприпас є простим в експлуатації, економічним у порівнянні з аналогами і є повністю турецькою вітчизняною розробкою.
Варто нагадати, що турецький модульний боєприпас Kuzgun досяг дальності у 250 км з турбореактивним двигуном.
Авіаційні боєприпаси Kuzgun Фото: defenceturk.net
Боєприпас в залежності від потреби буде оснащуватися різними бойовими частинами – уламково-фугасною, термобаричною чи кумулятивна, а для наведення використовує інерціальну систему по GPS.
У концепції KUZGUN, продемонстрованій на IDEF 2019, боєприпаси планувалося використовувати із сухопутних, морських та повітряних систем. Тобто це ракета різних класів – «море-земля», «земля-земля» та «повітря-земля».
При своїй вазі у 100 кг Kuzgun зможе використовуватися з різних пілотованих та безпілотних літальних апаратів – БПЛА Akinci, літаками Hürjet, Hürkuş-C, F-16 та перспективний MMU. Окрім турецьких збройних сил, боєприпас пропонуватимуть і на експорт до зацікавлених країн.
Чергова поява Володимира Путіна на публіці, яка мала б підкреслити його тверду позицію, натомість породила…
Національна розвідка США склала звіт про вбивства політичних опонентів Путіна за кордоном. На запит видання Bloomberg звіт був частково…
Автомобіль Bugatti W16 Mistral з відкритим верхом встановив новий рекорд швидкості для родстерів, розігнавшись до 453,91 км/год…
Що може бути кращим способом відсвяткувати чергову ядерну погрозу від Путіна, ніж придбати старий ядерний…
Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Росії, заявив, що застосування ядерної зброї Кремлем можливе лише…
Україна незабаром може реформувати свій підхід до мобілізації, відійшовши від спірних примусових практик, часто званих…