PokerMatch приєднується до світової мережі Playtech iPoker

Найбільший покер-рум Східної Європи PokerMatch уклав угоду про співпрацю з провідним постачальником технологій ігрової індустрії ІТ компанією Playtech.

Компанія підписала партнерську угоду з Playtech, одним із лідерів світової ігрової індустрії. Найближчим часом PokerMatch стане частиною популярної міжнародної мережі покер-румів iPoker, яка входить до топ-5 провідних покерних платформ світу.

Зосереджена на зростанні на регульованих ринках у всьому світі, відповідно до стратегії Playtech, мережа iPoker є однією з найкращих і найстаріших мереж у галузі та пропонує чудовий пул ліквідності, що підтримується першокласним програмним забезпеченням і послугами, розробленими відповідно до нормативних вимог у багатьох юрисдикціях.

“Ми в PokerMatch дуже натхненні та схвильовані цією знаковою миттю. Партнерство з таким велетнем ігрової індустрії, як Playtech, — це подія, яка запам’ятається на все життя й безперечно стане одним із найголовніших досягнень компанії, — коментує CEO PokerMatch International Руслан Бангерт. — Бренду PokerMatch всього 6 років, і ми раді, що за такий короткий строк змогли побудувати свої процеси таким чином, щоб великі міжнародні корпорації вважали за можливе співпрацювати з нами. Це заслуга всієї команди, і я хочу побажати успіхів нашому новоствореному союзу та подякувати колегам із Playtech за легку, швидку та професійну комунікацію!”.

“Ми дуже раді вітати PokerMatch у мережі iPoker, — коментує Марат Косс, віце-президент з Інтерактивних Ігор у Playtech. — Всього за шість коротких років PokerMatch значно розвинув і розширив свій бізнес, ставши великим гравцем у Східній Європі — потенційно ключовому регіоні зростання для всієї індустрії. Ми сподіваємося на тривалу й успішну співпрацю з PokerMatch, який продовжує зростати та відкривати нові горизонти”.

Будучи брендом з українським корінням, приєднання PokerMatch до мережі iPoker знаменує процес євроінтеграції з удосконаленням продукту згідно з західними цінностями.

PokerMatch продовжує розвивати свої пропозиції, надаючи гравцям нові та захоплюючі можливості для успішної та приємної гри, включаючи підвищені гарантії в турнірах і серіях, цікаві та вигідні акції, сучасне та універсальне програмне забезпечення та поле гравців з усього світу, з яким можна конкурувати в будь-який час.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии