Путін готується до ескалації у війні проти України — Financial Times

Президент РФ Володимир Путін не тільки не намагається якнайшвидше закінчити війну в Україні, а й готується до боїв ще більших масштабів, пише Financial Times.

Експерти видання зробили такий висновок на підставі нових ухвалених Держдумою Росії законів, які посилюють порядок мобілізації та дозволяють РФ направити на війну ще сотні тисяч своїх громадян.

«Путін робить ставку на те, що російський людський ресурс, який потенційно може бути мобілізований, у три-чотири рази більший за український, і єдине невідкладне завдання — мати можливість використати цей ресурс за своїм бажанням: мобілізувати набагато більше людей, озброїти їх, навчити їх та відправити у бій», — цитує видання haqqin.az

У матеріалі наводяться слова голови комітету Держдуми РФ з оборони Андрія Картаполова про те, що ці поправки «написані для великої війни та загальної мобілізації, і запах цієї великої війни вже відчувається».

«Військова скарбниця Кремля, як і раніше, переповнена готівкою завдяки непередбаченому прибутку від енергоносіїв, у РФ цілодобово працюють військові заводи, а Китай та інші країни в обхід санкцій постачають їй мікрочіпи», — пише видання.

Паралельно Росія планує задушити економіку України, оскільки український бюджет залежить від західних союзників. На це спрямовані вихід із угоди щодо зерна та авіаудари щодо цивільної інфраструктури.

Також Кремль розраховує знизити підтримку України Заходом, для чого використовуються загрози ескалації, зокрема розширення конфлікту на територію НАТО через Білорусь за допомогою «вагнерівців».

Новини партнерів

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии