Посол Великобританії розповіла, що заважає Україні стати членом НАТО

Питання про членство України в НАТО в принципі вже вирішене

Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс вважає, що дискусії на тему членства України в НАТО вже не доречні, тому як це питання закрите. Як інформує Експерт, про це головний дипломат Великобританії в Україні розповіла в інтерв’ю ВВС News Україна.

Мелінда Сіммонс зазначила, очевидний факт, що держави-члени Північноатлантичного альянсу позитивно ставляться до прагнень України стати повноправним членом НАТО. Отже, питання про те, чи може Україна приєднатися до Альянсу вже вирішене, але є й інше питання.

За словами дипломата, це питання полягає в тому, що потрібно для того, щоб плани України стали реальністю. Це головне питання, яке неодноразово ставиться перед офіційним Києвом, але зрушень в цьому плані немає.

Сіммонс зазначила, що її головне завдання полягає в тому, щоб якомога більше людей знало, що таке НАТО.

Друге завдання — це боротися з неправдивою інформацією, а також консультувати українську владу, підтримувати її на шляху до членства в НАТО.

Як позитив Мелінда Сіммонс зазначила участь України в програмах і операціях НАТО. Тут ніяких зауважень немає, але щодо інституційних реформ, без реалізації яких неможливе повноцінне членство в НАТО, ще належить зробити багато роботи.

Одна з головних реформ в сфері оборони, тут останнім часом ніяк зрушень не спостерігається. З’являються нові і нові складності, які владі в Україні треба вирішити.

Новости партнеров

Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарий
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии